Doe mee: Geluksweekend op 21 en 22 maart
Vrijdag 20 maart 2026 is de Internationale dag van geluk. Dat vieren we in Roerdalen met een Geluksweekend. Dit vindt plaats op zaterdag 21 en zondag 22 maart van 10.00 uur tot 17.00 uur. In elk dorp komt in, bij of rondom de GeluksInfoPunten een programma met gratis activiteiten. Wil jij ook een activiteit organiseren die deelnemers een beetje gelukkiger maakt? Meld je aan!
Activiteiten
Tijdens het Geluksweekend organiseren inwoners, ondernemers en verenigingen grote en kleine activiteiten met het thema geluk. Denk aan een mooie wandeling of fietstocht, een lezing, een gezellige workshop, een kleurwedstrijd, een proeverij van lekkere hapjes of mooie muziek. De voorwaarde is dat de activiteit gratis is.
Aanmelden tot en met 10 december
Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen naar de coördinator van het Geluksweekend: Joyce Hendrikx-Dirkx van Biezunjer: biezunjer@gmail.com. Dat kan tot en met 10 december. Zodra je je hebt aangemeld, stuurt Joyce je meer informatie over de spelregels en een link naar het aanmeldformulier. Heb je vragen? Dan kun je die ook via dit e-mailadres aan Joyce stellen.
Hoe gaat het verder?
Als de aanmeldtermijn afgelopen is, stelt Joyce een afwisselend programma samen voor alle locaties. Zodra dat klaar is, laat Joyce je weten waar jouw plekje is tijdens het Geluksweekend.